به گزارش برنا، آموزش عالی و تحصیل در قبرس شمالی، فرصت بسیار مناسبی برای خارجی ها است ، زیرا فارغ التحصیلان دانشگاه های قبرس دیپلم هایی را دریافت می کنند که در سرتاسر جهان ثبت شده اند.

تعطیلات در قبرس شمالی چگونه است؟

قبرس شمالی واقعاً گوهر پنهان در دریای مدیترانه است. مناظر شاد و دست نخورده ، همراه با محلی های دوستانه ، کارهای بسیار زیاد و مکانهای عالی برای اقامت ، اطمینان حاصل کنید که تعطیلاتی خواهید داشت که هرگز فراموش نخواهید کرد.

چرا قبرس شمالی؟ – شمال یا جنوب؟

قبرس شمالی بخشی از اتحادیه اروپا نیست در درجه اول جزو مناطق ترکی است و از واحد پول لیر ترکیه استفاده می کند. برعکس قبرس جنوبی ، هیچ زنجیره بزرگ تجارت بین المللی در شمال وجود ندارد ، فقط مشاغل محلی و دوستانه هستند. قبرس شمالی نیز ساکت تر و دست نخورده تر از جنوب است ، و هنوز برای کسانی که می خواهند شب ها به بیرون از شهر بروند بسیار سرزنده است.

تحصیل-در-قبرس

قبرس شمالی کجاست؟

قبرس شمالی دقیقاً زیر نقشه ترکیه واقع در نقشه ، در مجاور قبرس جنوبی و در دریای مدیترانه. قبرس شمالی حدود 1،295 مایل مربع مساحت دارد که کمی بیش از یک سوم جزیره قبرس است. بندر تاسوکو فقط 74 مایلی شمال قبرس است که از طریق بندر کرنیا با کشتی قایق می توان به آن رسید.

آیا قبرس شمالی در اروپا است؟

اگرچه قبرس شمالی از نظر جغرافیایی بخشی از اروپا است ، TRNC (قبرس ، طرف ترکیه) هنوز بخشی از اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) نیست. قبرس جنوبی (قبرس ، طرف یونانی) بخشی از اتحادیه اروپا است.

آیا قبرس شمالی بخشی از ترکیه است؟

ادامه مطلب در سایت خبری برنا