mohamadreza sabalani

مهندسی فروش املاک

مشاور خرید ملک در ترکیه

مشاور تحصیل در قبرس

مدیریت سرمایه

باز سازی و نوسازی

مشاور ارتقا کسب و کار

بلاگ

خرید ، فروش ، رهن و اجاره‌ی خانه در محله‌های تهرانپارس

ژانویه 24, 2021 دسته‌بندی نشده
خرید ، فروش ، رهن و اجاره‌ی  خانه در محله‌های تهرانپارس

گزارش شبکه خبری ایسنا با محمدرضا سبلانی درباره خرید و فورش ملک در تهرانپارس

از قدیمی ترین محله های مسکونی در شرق تهران می‌توان به تهرانپارس اشاره کرد.

به گزارش ایسنا،بنابراعلام محمدرضا سبلانی، تهرانپارس محله‌ای است بسیار محبوب که طرفداران خاص خود را دارد. این محدوده چهار میدان اصلی دارد که در امتداد خیابان تیرانداز قرار گرفته‌اند و یکی ازخصوصیات تهرانپارس محسوب می‌شوند.

خرید آپارتمان در تهرانپارس

اگر شما هم قصد دارید این محله را برای سکونت خود انتخاب کنید و با قیمت خانه در تهرانپارس آشنا شوید، با ما همراه باشید . در این محله اقلیت های مذهبی وجود دارند. همچنین به دلیل متنوع بودن بافت ساختمانی و  قیمت خانه در تهرانپارس، این ناحیه پذیرای اقشار کارمند، دانشجو، خانواده، و … می‌باشد. تهرانپارس از ناحیه غرب به اتوبان باقری و از  ناحیه جنوب به محدوده خیابان دماوند دسترسی دارد.

انتخاب درست

اگر به دنبال خرید آپارتمان در تهرانپارس هستید، قبل از خرید باید با توجه به یک سری نکات کوچک و بزرگی  و شرایط خود مطلوبترین انتخاب را در تهرانپارس داشته باشید.

مشاوره املاک  ۱۲۱ به شما کمک می‌کند تا با توجه به موقعیت ملک و  شرایط شما بهترین انتخاب را در تجربه خرید آپارتمان داشته باشید. از طرفی اگر قصد تعویض ملک و فروش آپارتمان کلنگی در این محدوده را دارید مشاورین املاک ۱۲۱ با بکارگیری مجرب ترین مشاوران این کار را انجام داده و بهترین خدمات را ارائه میدهد. علاوه بر آن میتوانید در جهت ساخت واحد های کلنگی نیز با ما همکاری کنید.

رهن و اجاره آپارتمان در تهرانپارس

رهن و اجاره آپارتمان در تهرانپارس همواره برای بسیاری از افراد مطلوب است. اگر قرار بر اجاره خانه ای باشد، لازم است به صورت ماهانه مبلغی را به عنوان اجاره به صاحب ملک پرداخته شود و این مبلغ هیچ گاه به مستاجر برگردانده نخواهد شد. اما اگر خانه ای را رهن کند، ابتدا مبلغی را به عنوان رهن کامل به مالک می پردازد و بعد از آن که قرارداد تمام شد موظف است مبلغ رهن را به مستاجر برگرداند.

برای رهن و یا اجاره آپارتمان ملزوماتی از قبیل مطلع بودن از شرایط مالی خود و موقعیت مورد نیاز است. در مرحله بعد با بررسی چندین مورد آپارتمانی و گرفتن مشاوره و در نظر گرفتن موقعیت جغرافیایی و ابعاد و طبقات ساختمان می‌توانید به مقصود دلخواه خود برسید.

مشاورین املاک ما در این صورت که شما قصد اجاره‌ی واحد خود را داشته باشید. مناسب‌ترین مستاجر را برای ملک شما پیشنهاد می‌دهند تا در آینده در مورد مسائل مالی و اجاره ماهانه و توافقات مشکلی پیش نیاید.

پیش فروش آپارتمان در تهرانپارس

از موضوعات حائز اهمیت که  اکثرا مشکل ‌هایی به همراه دارد، پیش‌فروش آپارتمان است. چون مورد معامله هنوز به صورت کامل وجود خارجی ندارد و ممکن است در آینده همین مسئله سرمنشاء بروز مشکلات بعدی باشد.

بعد از رونق مسئله پیش فروش پرونده‌های قضایی نیز افزایش یافت و از آنجایی که  موقع عقد قرار بین باید مورد خرید و فروش به صورت فیزیکی آماده و موجود باشد درهنگام پیش‌فروش آپارتمان، ساختمان مورد نظر نیز هنوز آماده نشده است و دقیقا همین بارهای و بار باعث اختلاف گردیده است.

همین مورد نیز درباره پیش فروش آپارتمان در تهران صدق می‌کند. مشاورین املاک ۱۲۱ با ارائه بهترین خدمات و امکانات مناسبترین موارد برای پیش فروش آپارتمان در تهرانپارس را در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهند تا از ضرر و زیان مالی و اتلاف وقت جلوگیری شود.

ادامه در سایت خبری ایسنا

Write a comment