mohamadreza sabalani

مهندسی فروش املاک

مشاور خرید ملک در ترکیه

مشاور تحصیل در قبرس

مدیریت سرمایه

باز سازی و نوسازی

مشاور ارتقا کسب و کار

بلاگ

مشاورین املاک تهرانپارس ۱۲۱

ژانویه 21, 2021 دسته‌بندی نشده
مشاورین املاک تهرانپارس ۱۲۱

املاک در منطقه های مختلف تهران دارای ویژگی های مثبت و منفی مختلفی بوده و با توجه به اینکه در کدام منطقه قرار داشته باشد؛ دارای قیمت های متفاوتی نیز است.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، املاک در منطقه‌های مختلف تهران دارای ویژگی‌های مثبت و منفی مختلفی می‌باشد و بسته به اینکه در کدام منطقه قرار داشته باشد دارای قیمت‌های متفاوتی است.

املاک تهرانپارس یکی از منطقه‌های محبوب و منحصر به فرد است و املاک ۱۲۱ تهرانپارس با مدیریت محمدرضا سبلانی واقع در فلکه سوم تهرانپارس خ ۱۲۱ طاهری، نبش علی دوستی از قدیمی ترین و بنام‌ترین آنهاست، چرا که می‌توان گفت تهرانپارس یک محله‌ی خوب و یا بهتر است بگوییم ایده آل است که در مکانی مناسب نیز قرار گرفته است. موقعیت اجتماعی و شرایط آب‌وهوایی، این منطقه را به مکان خوبی برای زندگی تبدیل کرده است. تا آنجا که نه برای خرید منزل در این منطقه تردیدی می‌ماند و نه برای فروش و حتی باید گفت امکان اجاره هم در این منطقه بالا می‌باشد.

تنظیم قرارداد توافقی ملک

از دیگر خدمات مشاورین املاک ۱۲۱ و تیم SABAL.IR تنظیم قرارداد توافقی املاک و ارائه اتاق قرارداد برای قراردادهای شماست در زیر مختصر به آن اشاره می‌شود.

قرارداد توافقی برای چه زمان‌هایی است؟

قرارداد توافقی برای گرفتن پلاک، قرارداد توافقی برای گرفتن وام، قرارداد توافقی املاک، کدرهگیری توافقی، عقد قرارداد توافقی، محاسبه حق کمیسیون املاک ۹۹، محاسبه کمیسیون اجاره املاک، کمیسیون توافقی، قرارداد توافقی همراه با کد رهگیری، کد رهگیری املاک، دریافت کد رهگیری املاک، گرفتن کد رهگیری املاک، کد رهگیری املاک برای وام مسکن، کدرهگیری املاک برای تعویض پلاک، کد رهگیری املاک قولنامه ای از جمله خدمات املاک ۱۲۱ تهرانپارس می‌باشد.

برای ادامه مظلب کلیک کنید

Write a comment